-- START --  -- O FIRMIE --  -- OFERTA --  -- KONTAKT --

Z początku miało być bardzo ambitnie, artystycznie - czyli absolutnie zero komercji. Lecz już po jakimś czasie doszliśmy do tego, że przecież nie jest niczym mało ambitnym spełnianie własnych pasji życiowych, a przy okazji zarabianie pieniędzy.

 

Naszą domeną jest fotografowanie ludzi. Ludzi szczęśliwych i tych pogrążonych w smutku - reportaże z zawodów - wielkie wygrane i wielkie przegrane, śluby, wesela, komunie, chrzty, wszelkie imprezy. Jesteśmy w stanie zrealizować absolutnie każde zlecenie z dziedziny fotografii.

 

Większość z nas zdobywała swoje pierwsze doświadczenia fotografując śluby. Ślub i wesele to najszczęśliwsze wydarzenia dla dwojga ludzi, ich rodzin, przyjaciół , to niezapomniane, warte uwiecznienia chwile. Fotografia pozwala wrócić do nich w dowolnym czasie.

Uchwycenie uroku ceremonii ślubnej wymaga szczególnej staranności i profesjonalnego podejścia fotografa.  Stanowi to dla nas prawdziwe wyzwanie w kierunku stosowania coraz to nowszych rozwiązań technicznych oraz ciekawszych, bardziej innowacyjnych pomysłów w realizowaniu powierzonych nam zadań.

Wieloletnie doświadczenie naszych fotografów gwarantuje efekty, które z pewnością nie zawiodą Państwa oczekiwań.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz galerią prezentującą nasze osiągnięcia.

-- NASI PARTNERZY -- -- GALERIA --